СФНУ
13
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
15
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
812
Останній візит на сайт
2 дні тому
Працюю у сфері нерухомості з січня 2013 року. Є членом Асоціації Фахівців нерухомості України.

Продаж будинків (4)

  • 48 000 $
    400 $/м²

    Степана Бандери, 1

    120 / 60 / 35 м²
    2 поверхи
    1 сот
    3 кімнати
    2 дні тому
    Продаж котедж Львівська обл. ,Раковець Львів Продаж готового котедж в смт. Раковець (15 км від міста Львів). Загальна площа: 120 кв. м. Загальна вартість: 48000 дол.США Земельна ділянка під котеджем: 1, 6 сот Вільне планування. Рік забудови: 2022 Комунікації: Електроенергія: 3 фази (17 кВт). За додаткову оплату! Водопостачання: скважина 90 м. Артезіанська чиста вода. Каналізація: автономна очисна споруда (без потреби викачування вигрібної ями). Технічна складова: збудований з цегли, бетонне перекриття, Утеплення пінопластом (товщина 10 см). Встановлені вікна фірми ВДС (6-ти камерний профіль), подвійний склопакет. Броньовані вхідні двері, обштукатурені цегляні стіни, чорнова стяжка....
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 132 000 $
    1 000 $/м²

    Коновальця, 3

    132 / 79 / 29 м²
    2 поверхи
    3 сот
    4 кімнати
    2017 рік побудови
    2 дні тому
    Продаж таунхаусу 132 м² у КМ Lisopotik village | 3 сот. землі Пропонується на продаж двоповерховий таунхаус у котеджному містечку закритого типу Lisopotik village (с. Лісопотік). Ідеальний варіант для молодої сім'ї, яка цінує простір та чисте повітря. Основні характеристики: Площа: Загальна — 132 м², житлова — 79 м², кухня-студія — 29 м². Ділянка: 3 сотки (приватизована). Стан: 0-цикл (після будівельників). Планування: 1-й поверх: прихожа, санвузол, окрема кімната та простора кухня-студія з виходом у двір. 2-й поверх: три світлі спальні. 2- а санвузла. Є власний балкон, одна зі спалень — на велику терасу. 3-Й ПОВЕРХ: тераса яка може слугувати під басейн Технічне наповнення: Індиві...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 109 999 $
    509 $/м²

    Вірменська, 1

    216 / 109 / 16 м²
    3 поверхи
    15 сот
    4 кімнати
    2010 рік побудови
    вчора
    Продаж будинку в Пустомитах. Фото і об, єкт реальний. Будинок збудований з цегли (40см). Перекриття - бетонні панелі. Дерев, яні склопакети встановлені. Опалення - твердопаливний (піролізний) котел. Електрика - 3-и фази. Вода - центральна. Каналізація - трьохрівневий септик. Діаметр бетонів 2*2. Загальна площа 216 м2. Земельна ділянка 15 сотих. Півпідвал: тамбур, кухня - 16м2. Кімната, санвузол, душова простора, комірка, гараж. На 1-му поверсі: хол, санвузол, три кімнати, простір для проведення часу біля каміна. Мансарда: велика простора зала, 2-і ізольовані кімнати, санвузол. Тепла підлога всюди де плитка (коридор та санвузол). Якісна столярка: дерев'яні сходи, двері та вікна, дерев'яний...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
  • 45 000 $
    1 023 $/м²

    Степана Бандери

    44 / 20 / 10 м²
    1 поверх
    5 сот
    1 кімната
    2 дні тому
    Дача, де легко дихається — і ще легше приймається рішення Пропозиція, яка закриває одразу кілька запитів: і для відпочинку, і для життя, і як інвестиція. Локація — Ков'ярі, район готелю «Європа». Зручний доїзд, ділянка розташована при в’їзді — без зайвих маневрів і втрати часу. Земельна ділянка — 5 соток Правильна прямокутна форма — максимум функціональності Є господарський сарай для інвентарю або підсобних потреб Додатково — вуличний санвузол Будинок — 44 м² Продуманий, компактний і вже готовий до використання: окрема спальня кухня санвузол у будинку (душ, умивальник) підключені всі комунікації Індивідуальне опалення — власний котел Електролічильник ден...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ Сертифікований рієлтор СФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: